  • Mfr # AD86-3660S-5
  • Zoro # G216527350
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
36 in
Length
60 in
Color
Stainless
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3660S-5
Overall Width
36 in
Length
60 in
Overall Height
86 in