  • Mfr # WR54-1448BK-5
  • Zoro # G916530957
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1448BK-5
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in
Length
48 in