  • Mfr # WR54-1460BK-5
  • Zoro # G316530618
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
14 in
Number of Shelves
5
Length
60 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1460BK-5
Overall Width
14 in
Length
60 in
Overall Height
54 in