  • Mfr # WR54-2442BK-5
  • Zoro # G616528520
/ea
See details
Key Features
Length
42 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2442BK-5
Dimensions
Length
42 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in