  • Mfr # WR63-1272BK-5
  • Zoro # G516527050
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Length
72 in
Overall Width
12 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1272BK-5
Length
72 in
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in