  • Mfr # WR63-1442BK-5
  • Zoro # G016527147
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
42 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1442BK-5
Length
42 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in