  • Mfr # WR63-1830BK-5
  • Zoro # G416528355
/ea
See details
Key Features
Length
30 in
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1830BK-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in