  • Mfr # WR63-2430BK-5
  • Zoro # G716530188
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Length
30 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2430BK-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in