  • Mfr # WR74-1442BK-5
  • Zoro # G216528784
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Black
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1442BK-5
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Length
42 in