  • Mfr # WR74-2124BK-5
  • Zoro # G116527276
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-2124BK-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
24 in