  • Mfr # WR74-2160BK-5
  • Zoro # G416528348
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2160BK-5
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
60 in