  • Mfr # WR74-3672BK-5
  • Zoro # G716530591
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3672BK-5
Overall Height
74 in
Length
72 in
Overall Width
36 in