  • Mfr # WR86-2136BK-5
  • Zoro # G016529295
Length
36 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2136BK-5
Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in