  • Mfr # WR86-2154BK-5
  • Zoro # G216530213
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Length
54 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2154BK-5
Overall Width
21 in
Length
54 in
Overall Height
86 in