  • Mfr # WR86-2430BK-5
  • Zoro # G216530756
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
30 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2430BK-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in