  • Mfr # WR86-3048BK-5
  • Zoro # G216527916
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3048BK-5
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
48 in