  • Mfr # WR86-3672BK-5
  • Zoro # G916528190
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3672BK-5
Overall Height
86 in
Length
72 in
Overall Width
36 in