  • Mfr # WR54-1242C-5
  • Zoro # G016529233
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Length
42 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1242C-5
Length
42 in
Overall Width
12 in
Overall Height
54 in