  • Mfr # WR54-1460C-5
  • Zoro # G316530595
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1460C-5
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in
Length
60 in