  • Mfr # WR54-1860C-5
  • Zoro # G316527069
/ea
See details
Key Features
Length
60 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1860C-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in