  • Mfr # WR54-2172C-5
  • Zoro # G916527971
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
72 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2172C-5
Length
72 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in