  • Mfr # WR54-2430C-5
  • Zoro # G416528799
Overall Width
24 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2430C-5
Overall Width
24 in
Length
30 in
Overall Height
54 in