  • Mfr # WR63-1260C-5
  • Zoro # G816527149
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1260C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
60 in