  • Mfr # WR63-1424C-5
  • Zoro # G116526910
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1424C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
24 in