  • Mfr # WR63-1442C-5
  • Zoro # G216527688
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1442C-5
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
42 in