  • Mfr # WR63-1830C-5
  • Zoro # G116528303
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1830C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
30 in