  • Mfr # WR63-1854C-5
  • Zoro # G116528341
/ea
Key Features
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Length
54 in
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1854C-5
Dimensions
Length
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in