  • Mfr # WR63-2136C-5
  • Zoro # G016528779
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Overall Height
63 in
Length
36 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2136C-5
Overall Height
63 in
Length
36 in
Overall Width
21 in