  • Mfr # WR63-2148C-5
  • Zoro # G816528962
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-2148C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
48 in