  • Mfr # WR63-2160C-5
  • Zoro # G616529213
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
60 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2160C-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in