  • Mfr # WR63-3036C-5
  • Zoro # G116530467
/ea
See details
Key Features
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Width
30 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-3036C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Length
36 in