  • Mfr # WR63-3660C-5
  • Zoro # G316526994
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Overall Width
36 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-3660C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
36 in
Length
60 in