  • Mfr # WR74-1236C-5
  • Zoro # G816527828
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Number of Shelves
5
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1236C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
36 in