  • Mfr # WR74-1442C-5
  • Zoro # G716528727
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1442C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Length
42 in