  • Mfr # WR74-1448C-5
  • Zoro # G716529137
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1448C-5
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in