  • Mfr # WR74-1472C-5
  • Zoro # G116529218
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1472C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Length
72 in