  • Mfr # WR74-2142C-5
  • Zoro # G316527816
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Width
21 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2142C-5
Overall Width
21 in
Length
42 in
Overall Height
74 in