  • Mfr # WR74-2454C-5
  • Zoro # G516528699
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
Color
Chrome
Length
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2454C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
24 in
Length
54 in
Overall Height
74 in