  • Mfr # WR86-1242C-5
  • Zoro # G316527021
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1242C-5
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
Length
42 in