  • Mfr # WR86-1248C-5
  • Zoro # G816526951
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
48 in
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1248C-5
Length
48 in
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in