  • Mfr # WR86-1460C-5
  • Zoro # G616528377
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Length
60 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1460C-5
Length
60 in
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in