  • Mfr # WR86-1842C-5
  • Zoro # G516528705
/ea
See details
Key Features
Length
42 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1842C-5
Dimensions
Length
42 in
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in