  • Mfr # WR86-1872C-5
  • Zoro # G016528649
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1872C-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
72 in