  • Mfr # WR86-2436C-5
  • Zoro # G416530488
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
36 in
Color
Chrome
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2436C-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in