  • Mfr # WR86-3660C-5
  • Zoro # G716528352
/ea
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
36 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-3660C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
36 in
Overall Height
86 in
Length
60 in