  • Mfr # WR54-1460GY-5
  • Zoro # G016530581
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
60 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1460GY-5
Length
60 in
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in