  • Mfr # WR54-1860GY-5
  • Zoro # G016527680
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1860GY-5
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Length
60 in