  • Mfr # WR63-1424GY-5
  • Zoro # G816527286
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1424GY-5
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
24 in