  • Mfr # WR63-1454GY-5
  • Zoro # G916527803
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Length
54 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1454GY-5
Length
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in