  • Mfr # WR74-3042GY-5
  • Zoro # G816530088
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3042GY-5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
42 in